producent opon Matador
Chyba większa część z niewtajemniczonych w tematyce oponiarskiej pomyśli że przedsiębiorstwo Matador wywodzi się z Hiszpanii . Matador jest jednak firmą Słowacką.
Słowacki wytwórca opon w szczególności w ciągu kilku ubiegłych lat w dużej mierze zbliżył się do bardziej znanych na rynku opon konkurentów.

Sporą dawkę wiadomości można w szczególności uzyskać na stronie której tematem są opony Matador. Gorąco zapraszamy do odwiedzin powyższej strony., znajdziecie tam informacje w kwestii ogumienia firmy Matador a w szczególności historii tego producenta, opisu jakości poszczególnych opon i wiele innych ciekawych wiadomości. Rozwiń swoją wiedzę na temat opon słowackiego producenta.
Współcześnie Matador przeżywa duży rozwój z wykorzystaniem dobrania bardzo dobrej i rozsądnej filozofii rozwoju oraz trosce o dobrą jakość opon w przystępnej cenie.
Firma Matador eksportuje swoje wyroby do wielu państw na całym świecie, współcześnie blisko 88% opon jest eksportowana poza granicę Słowacji. Słowacki producent opon wchodzi w skład grupy producentów firmy Continental.